Barista na targi Warszawa

Targi w Warszawie to okazja na promocję i pokazanie swojej firmy szerszemu gronu klientów. Aby jednak skutecznie wyróżnić się spośród setek innych stoisk, potrzebują Państwo wyjątkowej, niebanalnej i oryginalnej formy zwrócenia uwagi. Idealnym rozwiązaniem są mobilne bary kawowe.

Proponujemy catering kawowy na targi w Warszawie, który spełni Państwa oczekiwania i zachwyci gości. Nasz barista przygotuje pyszną kawę, która swoim aromatem przyciągnie uczestników do Państwa stoiska, a jej wyjątkowy i niepowtarzalny smak zostanie w pamięci na długo. Oferujemy najwyższej jakości kawę z najlepszych plantacji na świecie, przyrządzoną w stylu latte art. Każda filiżanka kawy naszego baristy to prawdziwe dzieło sztuki!

W ramach dodatkowej promocji firmy możemy przygotować kubki z logo, które pozwolą na reklamę marki nie tylko przy stoisku, ale na całym terenie targów. Istnieje również możliwość dodania na froncie baru widocznego logo, a także stworzenie Państwa znaku na powierzchni kawy. Gwarantujemy, że tak niebanalna i przyjemnie kojarzona reklama pozwoli skutecznie promować markę wśród gości.

Przy pysznej kawie można nawiązać trwałe kontakty biznesowe, które przyniosą profity w przyszłości. Dzięki niej przełamiecie Państwo pierwsze lody, nawiązując dobry kontakt z potencjalnymi kontrahentami.

Kawa na targi to nie tylko oryginalnie serwowany pyszny napój. To także profesjonalny barista, który nie tylko zaserwuje kawę w stylu latte art, ale także zabawi gości ciekawostkami dotyczącymi historii i sposobów przyrządzania kawy, opowie o swoim zawodzie i przeprowadzi prezentację.

Wszelkie kwestie odnoszące się do imprezy ustalamy z klientem indywidualnie. To od Państwa zależy co i w jakim zakresie zaserwujemy i zaprezentujemy. Nasze działania optymalnie opierają się na ustalonym budżecie i preferencjach klienta.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze targów nie tylko na terenie Polski, ale również miast europejskich. Ofertę “Barista na Targi” kierujemy do klientów z Warszawy i innych ośrodków, gdzie odbywają się targi.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

20
cze

Barista na targi - Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy NORDEA w Gdyni !

15
cze

Barista na targi - obsługa stoiska targowego dla firmy ENERGA w Warszawie !

02
cze

Mobilne bary kawowe wraz z obsługą baristyczną podczas konferencji DEVOXX POLAND 2023 w Krakowie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe