Barista na targi Warszawa

Targi w Warszawie to okazja na promocję i pokazanie swojej firmy szerszemu gronu klientów. Aby jednak skutecznie wyróżnić się spośród setek innych stoisk, potrzebują Państwo wyjątkowej, niebanalnej i oryginalnej formy zwrócenia uwagi. Idealnym rozwiązaniem są mobilne bary kawowe.

Proponujemy catering kawowy na targi w Warszawie, który spełni Państwa oczekiwania i zachwyci gości. Nasz barista przygotuje pyszną kawę, która swoim aromatem przyciągnie uczestników do Państwa stoiska, a jej wyjątkowy i niepowtarzalny smak zostanie w pamięci na długo. Oferujemy najwyższej jakości kawę z najlepszych plantacji na świecie, przyrządzoną w stylu latte art. Każda filiżanka kawy naszego baristy to prawdziwe dzieło sztuki!

W ramach dodatkowej promocji firmy możemy przygotować kubki z logo, które pozwolą na reklamę marki nie tylko przy stoisku, ale na całym terenie targów. Istnieje również możliwość dodania na froncie baru widocznego logo, a także stworzenie Państwa znaku na powierzchni kawy. Gwarantujemy, że tak niebanalna i przyjemnie kojarzona reklama pozwoli skutecznie promować markę wśród gości.

Przy pysznej kawie można nawiązać trwałe kontakty biznesowe, które przyniosą profity w przyszłości. Dzięki niej przełamiecie Państwo pierwsze lody, nawiązując dobry kontakt z potencjalnymi kontrahentami.

Kawa na targi to nie tylko oryginalnie serwowany pyszny napój. To także profesjonalny barista, który nie tylko zaserwuje kawę w stylu latte art, ale także zabawi gości ciekawostkami dotyczącymi historii i sposobów przyrządzania kawy, opowie o swoim zawodzie i przeprowadzi prezentację.

Wszelkie kwestie odnoszące się do imprezy ustalamy z klientem indywidualnie. To od Państwa zależy co i w jakim zakresie zaserwujemy i zaprezentujemy. Nasze działania optymalnie opierają się na ustalonym budżecie i preferencjach klienta.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze targów nie tylko na terenie Polski, ale również miast europejskich. Ofertę “Barista na Targi” kierujemy do klientów z Warszawy i innych ośrodków, gdzie odbywają się targi.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

14
grud

Obsługa Juice Baru oraz Smoothies Baru dla firmy mBank w 12 galeriach handlowych w całej Polsce !

01-05
grud

Obsługa baristyczna stoiska targowego podczas targów w Norymberdze !

18
list

Barista na Targi - Obsługa barów kawowych podczas Święta Kolejarza w Teatrze Wielkim w Warszawie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe