Barista na targi Łódź

“Reklama dźwignią handlu” mówi przysłowie. Zareklamuj swoje stoisko na targach w niekonwencjonalny sposób. Oferujemy profesjonalny catering kawowy na wszelkiego rodzaju targi w Łodzi.

Zachęcamy do wynajęcia naszego mobilnego baru kawowego wraz z usługami profesjonalnego baristy. Aromat świeżo palonych ziaren kawy wprost z najlepszych światowych plantacji przyciągnie do stoiska gości, a jej wyjątkowy smak zatrzyma ich na miejscu, gdzie zainteresują się ofertą Twojej firmy. Przy pysznej kawie można nawiązać nowe kontakty biznesowe i pozyskać klientów.

Kawa na targi to również profesjonalny barista, który przyrządzając kawę w stylu latte art tworzy prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycą każdego! Barista zadba o każdy detal, by w jak największym stopniu wypromować Twoją markę. Przygotuje dla klientów pyszną kawę, z odpowiednio dobranych składników, która potrafi zaskoczyć nawet największych koneserów tego napoju. Nasz mobilny barista zaciekawi uczestników opowieściami o kawie, swoim zawodzie i innych ciekawostkach, zaprezentuje opcje podania napoju, przeprowadzi “mini warsztaty” parzenia kawy i pokazy, dzięki czemu zatrzyma gości na dłużej właśnie przy Twoim stanowisku.

Dodatkową formą promocji, którą możemy przygotować na targi są kubki z Twoim logo, w których podana będzie kawa. Ta niepozorna forma reklamy sprawi, że znak rozpoznawczy firmy będzie obecny na całym obszarze, gdzie prowadzone są targi, a przez to jeszcze większa liczba potencjalnych klientów będzie miało styczność z Twoją marką.
Nasz mobilny barista obsługujący stanowisko kawowe może także ozdobić powierzchnię kawy firmowym logo. Istnieje możliwość implementacji znaku firmowego także na barze.

Catering kawowy do wynajęcia na targi to ciekawa i przede wszystkim skuteczna alternatywa dla tradycyjnych form promocji. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia! Mamy na koncie tego typu imprezy odbywające się nie tylko w Polsce, ale również miastach całej Europy (m.in. Monachium, Frankfurt, Berlin, Amsterdam, Parma). Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, a także najlepszą kawą z różnych zakątków świata. O jakości usług świadczą przede wszystkim ludzie. Gwarantujemy, że nasz barista na targi spełni Twoje oczekiwania.
Nasi pracownicy to ludzie dla których parzenie kawy to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Kawa przez nich przyrządzona będzie cieszyć oko i zachwycać smakiem.
Niewątpliwą zaletą każdego baristy z firmy Bar-Event Group jest jego komunikatywność i otwartość, co ma duże znaczenie przy nawiązywaniu kontaktu z klientami, dar gawędziarstwa, czym zainteresuje i zatrzyma gości stoiska na dłużej, a także jego wiedza na temat kawy, którą chętnie dzieli się z uczestnikami.

Usługa “Barista na targi” jest w pełni dostosowywana do Twoich potrzeb i budżetu. Wszelkie kwestie współpracy ustalimy już na wstępnym jej etapie. Optymalnie wykorzystamy możliwości promocji, kierując się zadowoleniem Twoim i przybyłych na targi gości.

Kawa na targi to tylko jedna z naszych usług. Działamy na terenie miasta Łódź i w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

20
cze

Barista na targi - Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy NORDEA w Gdyni !

15
cze

Barista na targi - obsługa stoiska targowego dla firmy ENERGA w Warszawie !

02
cze

Mobilne bary kawowe wraz z obsługą baristyczną podczas konferencji DEVOXX POLAND 2023 w Krakowie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe