Barista na targi Kielce

Targi to idealne miejsce do promocji swojej działalności i okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Aby jednak wyróżnić swoje stanowisko spośród tłumu, należy zastosować niekonwencjonalne metody, które przyciągną uczestników i nie pozwolą zapomnieć o marce jeszcze przez długi czas.
Idealnym rozwiązaniem jest barista na targi!

Dlaczego kawa?

Nie ma nic przyjemniejszego niż aromat świeżo palonej kawy. Zaciekawi i skusi on niejednego smakosza, który odwiedzi Państwa stoisko. Gości zachwyci także wyborny smak najlepszej kawy, przyrządzonej przez naszego profesjonalnego baristę.  Pyszny napój zaserwowany potencjalnym partnerom biznesowym skruszy lody, rozluźni atmosferę i kto wie – być może przyczyni się do utrzymywania stałych, zawodowych kontaktów. Urzekamy klientów nie tylko aromatem i smakiem najlepszych kaw, ale także sposobem podania. Barista podczas imprezy będzie serwował kawę w niezwykle efektownym stylu latte art, w którym każda filiżanka to małe dzieło sztuki. Gwarantujemy, że nasze propozycje przyciągną do Państwa stoiska wielu gości, co zaprocentuje zaprezentowaniem oferty firmy większej rzeszy klientów.

Świetna forma promocji

Reklama dzięki kawie? Oczywiście! Zadbamy, aby promocja Państwa firmy w dyskretny sposób przyniosła zakładane rezultaty. Po pierwsze kubek w którym zostanie podana kawa, będzie posiadał nadruk z logo firmy, co sprawi, że Państwa marka zostanie razem ze spacerującymi gośćmi rozpowszechniona na cały obszar, na którym odbywają się targi Kielce. Po drugie nasz barista na powierzchni kawy wykona wzór Państwa logotypu. Taki zabieg pozwoli w łatwy sposób zapamiętać logo, a co więcej, będzie ono wzbudzać miłe emocje. Po trzecie nasze mobilne bary od frontu możemy wyposażyć w dowolny baner promocyjny, co dodatkowo przyciągnie uwagę. Dopełnieniem każdej z opcji jest oczywiście pyszna kawa i wyjątkowa obsługa.

Wybierz Bar – Event!

Szukają Państwo ciekawej i skutecznej formy promocji stoiska na kieleckie targi? Nasza oferta spełni oczekiwania! Posiadamy długoletnie doświadczenie w obsłudze tego typu imprez nie tylko w Polsce, ale i za granicą (Monachium, Berlin, Frankfurt, Parma, Amsterdam). Posiadamy wszystko czego potrzeba, aby zadowolić zarówno Państwa jak i uczestników targów, a więc profesjonalny sprzęt baristyczny, wyjątkową, starannie wyselekcjonowaną kawę najwyższej jakości, a nasza obsługa jest na najwyższym światowym poziomie. Nasze mobilne bary są estetyczne, efektowne i budzące zainteresowanie. Gwarantujemy także, że barista oczaruje wszystkich swoją pracą. To profesjonalista i pasjonat, który chętnie podzieli się tajnikami zawodu, opowie o historii kawy, jej rodzajach, metodach parzenia, a także zaprezentuje efektowną formę podania w stylu latte art. Na taką kawę nie trzeba namawiać!

Zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy targi w Kielcach, a także innego typu imprezy. Nasze mobilne bary to idealne rozwiązanie dla każdego. Obszar działania firmy to Kielce, województwo świętokrzyskie oraz teren całego kraju.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

20
cze

Barista na targi - Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy NORDEA w Gdyni !

15
cze

Barista na targi - obsługa stoiska targowego dla firmy ENERGA w Warszawie !

02
cze

Mobilne bary kawowe wraz z obsługą baristyczną podczas konferencji DEVOXX POLAND 2023 w Krakowie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe