Barista na targi Katowice

Katowice to miasto, w którym często odbywają się rozmaite targi. Planujesz promocję swojej firmy przez stoisko targowe? Skorzystaj z naszej oferty i przyciągnij do siebie więcej gości!

Barista na targi to świetny i przede wszystkim skuteczny sposób promocji.  Nasze usługi obejmują obsługę profesjonalnego baristy, mobilny bar kawowy do wynajęcia i najwyższej jakości kawę.

Dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Nasz barista to pasjonat, który zaserwuje kawę w stylu latte art, która zachwyci swoim aromatem, smakiem i… wyglądem! Przyciągnij do swojego stoiska klientów. Zaproponuj potencjalnym partnerom biznesowym filiżankę najlepszej kawy i nawiązuj nowe znajomości.  A to wszystko dzięki magii czarnego napoju.

Skuteczna reklama procentuje, pozwól więc nam na promocję Twojej firmy! Kawa na stoisku to nie wszystko. Kubek z Twoim logo, w którym podana zostanie kawa, będzie wędrował po całym terenie targów w Katowicach, zwracając uwagę uczestników. Na tych, którzy już odwiedzili stoisko, czeka miła niespodzianka – Twoje logo na powierzchni kawy! Tak efektowna forma reklamy pozostanie na długo w pamięci i będzie przywoływała pozytywne emocje. Dodatkowo możemy umieścić baner reklamowy na froncie naszego baru kawowego, który będzie zachęcał gości do odwiedzenia stoiska.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji. Obsługą targów zajmujemy się od lat. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Polsce, ale także podczas największych targów w innych krajach Europy jak Niemcy, Włochy, Holandia. Starannie wybieramy najlepsze gatunki kaw, aby zachwycić niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Nasz każdy barista to profesjonalista, dla którego kawa to pasja. Przygotuje kawę w stylu latte art, która urzeknie każdego uczestnika targów.  Opowie o swojej pracy o kawie, jej historii i sposobach przyrządzania. Mini warsztaty parzenia kawy połączone z efektownym pokazem na pewno przykują uwagę do Twojego stoiska.

Oferta barista na targi jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i budżetu. Razem ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty.

Planujesz promocję działalności na targach w Katowicach? Chcesz, żeby Twoje stoisko było wyjątkowe, przyciągało klientów i wyróżniało się na tle innych? Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły oferty Barista na Targi.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

14
grud

Obsługa Juice Baru oraz Smoothies Baru dla firmy mBank w 12 galeriach handlowych w całej Polsce !

01-05
grud

Obsługa baristyczna stoiska targowego podczas targów w Norymberdze !

18
list

Barista na Targi - Obsługa barów kawowych podczas Święta Kolejarza w Teatrze Wielkim w Warszawie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe