Barista na targi Katowice

Katowice to miasto, w którym często odbywają się rozmaite targi. Planujesz promocję swojej firmy przez stoisko targowe? Skorzystaj z naszej oferty i przyciągnij do siebie więcej gości!

Barista na targi to świetny i przede wszystkim skuteczny sposób promocji.  Nasze usługi obejmują obsługę profesjonalnego baristy, mobilny bar kawowy do wynajęcia i najwyższej jakości kawę.

Dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Nasz barista to pasjonat, który zaserwuje kawę w stylu latte art, która zachwyci swoim aromatem, smakiem i… wyglądem! Przyciągnij do swojego stoiska klientów. Zaproponuj potencjalnym partnerom biznesowym filiżankę najlepszej kawy i nawiązuj nowe znajomości.  A to wszystko dzięki magii czarnego napoju.

Skuteczna reklama procentuje, pozwól więc nam na promocję Twojej firmy! Kawa na stoisku to nie wszystko. Kubek z Twoim logo, w którym podana zostanie kawa, będzie wędrował po całym terenie targów w Katowicach, zwracając uwagę uczestników. Na tych, którzy już odwiedzili stoisko, czeka miła niespodzianka – Twoje logo na powierzchni kawy! Tak efektowna forma reklamy pozostanie na długo w pamięci i będzie przywoływała pozytywne emocje. Dodatkowo możemy umieścić baner reklamowy na froncie naszego baru kawowego, który będzie zachęcał gości do odwiedzenia stoiska.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji. Obsługą targów zajmujemy się od lat. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Polsce, ale także podczas największych targów w innych krajach Europy jak Niemcy, Włochy, Holandia. Starannie wybieramy najlepsze gatunki kaw, aby zachwycić niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Nasz każdy barista to profesjonalista, dla którego kawa to pasja. Przygotuje kawę w stylu latte art, która urzeknie każdego uczestnika targów.  Opowie o swojej pracy o kawie, jej historii i sposobach przyrządzania. Mini warsztaty parzenia kawy połączone z efektownym pokazem na pewno przykują uwagę do Twojego stoiska.

Oferta barista na targi jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i budżetu. Razem ustalimy wszystkie szczegóły oraz koszty.

Planujesz promocję działalności na targach w Katowicach? Chcesz, żeby Twoje stoisko było wyjątkowe, przyciągało klientów i wyróżniało się na tle innych? Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły oferty Barista na Targi.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

20
cze

Barista na targi - Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy NORDEA w Gdyni !

15
cze

Barista na targi - obsługa stoiska targowego dla firmy ENERGA w Warszawie !

02
cze

Mobilne bary kawowe wraz z obsługą baristyczną podczas konferencji DEVOXX POLAND 2023 w Krakowie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe