Barista na targi – kawa na targi i eventy

– efektowna obsługa baristyczna stoiska targowego

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę profesjonalnego baristy na targi oraz konferencje.

Oferta ” barista na targi ” obejmuje wynajęcie ekspresu wraz z efektowną obsługa baristyczną  latte art na najwyższym poziomie – jest to doskonała możliwość, by zaprezentować  ofertę Państwa firmy jeszcze większej rzeszy odbiorców.
Zwiedzający targi, chętnie zatrzymają się – zwabieni zapachem aromatycznego naparu. Następnie wędrują dalej z kubkiem kawy, na którym widnieje Państwa logotyp, jednocześnie reklamując Państwa firmę na obszarze całych targów, a nie tylko w obrębie stoiska . Wszystko to sprawia, iż kawa na targi jest idealnym dopełnieniem Państwa stoiska targowego.

Tworzymy nie tylko wyśmienitą kawę w efektownym stylu latte art, ale także doskonałą atmosferę na stoisku targowym !
Możemy także zaprosić Państwa gości odwiedzających stoisko targowe  do uczestnictwa w przygotowaniu kawy, zdradzając część sekretów zawodu. Takie rozwiązania sprawiają, że stoisko ożywa i zostaje otoczone widzami, którzy chętnie przypatrują się temu, co się na nim dzieje. W tym czasie personel stoiska ma otwartą drogę do nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami !

Barista do wynajęcia

Każda filiżanka kawy przygotowana przez naszego baristę do wynajęcia to prawdziwe dzieło sztuki ! Mistrzowie Bariści pracując w stylu latte art. zachowują światowe standardy WBC ( World Barista Championship ).  Serwowanych jest  wiele rodzajów kaw,  uzyskanych z najwyższej jakości ziaren, wraz z niezwykłymi dodatkami smakowymi .

Na Państwa życzenie przygotujemy:
 Bar mobilny z logotypem na froncie !
 Logo Państwa firmy na powierzchni kawy !
 Spersonalizowane kubki do kawy z logo !
 Fartuch baristy z Państwa logotypem !

Kawa na eventy i targi – Usługi w Polsce i za granicą

Nie ograniczamy się jednak tylko do tych miast. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować profesjonalny mobilny bar kawowy z logotypem, spersonalizowanymi kubkami oraz fartuchami w dowolnym mieście na terenie Polski i Europy. Doskonale parzona kawa zachwyci uczestników konferencji, a dodatkowo będzie to doskonały pretekst do nawiązania nowych kontaktów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią prezentującą nasze bary kawowe przygotowane dla naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy elastyczni, dlatego też przygotowywane przez nas stoiska mogą być dopasowane do charakteru konferencji czy spotkania.

Nasza oferta pt. ” profesjonalny mobilny barista na targi ” może zostać indywidualnie przygotowana i dopasowana do Państwa oczekiwań oraz budżetu – zapraszamy w tym celu do kontaktu – Kraków, Warszawa, Poznań , Kielce, Katowice, Łódź – to miasta w których posiadamy swoje oddziały oraz mobilne bary kawowe. Polecamy również Państwu catering kawowy na przerwy w spotkaniach biznesowych i konferencjach.

Nasze usługi świadczymy jednak na największych targach i konferencjach na terenie całej Europy m.in w Niemczech – Monachium, Frankfurt, Berlin, w Holandii – Amsterdam czy we Włoszech w Parmie . Zapraszamy do współpracy !

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

25
maj

Barista na targi Warszawa - Obsługa baristyczna targów Battery Forum 2024 w Nadarzynie!

15
maj

Obsługa mobilnych barów kawowych podczas otwarcia sklepów INTERMARCHE w Zielonej Górze!

15
maj

Barista na targi Poznań - Obsługa baristyczna targów IMPACT 2024

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe