Barista na targi – kawa na targi i eventy

– efektowna obsługa baristyczna stoiska targowego

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę profesjonalnego baristy na targi oraz konferencje.

Oferta ” barista na targi ” obejmuje wynajęcie ekspresu wraz z efektowną obsługa baristyczną  latte art na najwyższym poziomie – jest to doskonała możliwość, by zaprezentować  ofertę Państwa firmy jeszcze większej rzeszy odbiorców.
Zwiedzający targi, chętnie zatrzymają się – zwabieni zapachem aromatycznego naparu. Następnie wędrują dalej z kubkiem kawy, na którym widnieje Państwa logotyp, jednocześnie reklamując Państwa firmę na obszarze całych targów, a nie tylko w obrębie stoiska . Wszystko to sprawia, iż kawa na targi jest idealnym dopełnieniem Państwa stoiska targowego.

Tworzymy nie tylko wyśmienitą kawę w efektownym stylu latte art, ale także doskonałą atmosferę na stoisku targowym !
Możemy także zaprosić Państwa gości odwiedzających stoisko targowe  do uczestnictwa w przygotowaniu kawy, zdradzając część sekretów zawodu. Takie rozwiązania sprawiają, że stoisko ożywa i zostaje otoczone widzami, którzy chętnie przypatrują się temu, co się na nim dzieje. W tym czasie personel stoiska ma otwartą drogę do nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami !

Barista do wynajęcia

Każda filiżanka kawy przygotowana przez naszego baristę do wynajęcia to prawdziwe dzieło sztuki ! Mistrzowie Bariści pracując w stylu latte art. zachowują światowe standardy WBC ( World Barista Championship ).  Serwowanych jest  wiele rodzajów kaw,  uzyskanych z najwyższej jakości ziaren, wraz z niezwykłymi dodatkami smakowymi .

Na Państwa życzenie przygotujemy:
 Bar mobilny z logotypem na froncie !
 Logo Państwa firmy na powierzchni kawy !
 Spersonalizowane kubki do kawy z logo !
 Fartuch baristy z Państwa logotypem !

Kawa na eventy i targi – Usługi w Polsce i za granicą

Nie ograniczamy się jednak tylko do tych miast. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować profesjonalny mobilny bar kawowy z logotypem, spersonalizowanymi kubkami oraz fartuchami w dowolnym mieście na terenie Polski i Europy. Doskonale parzona kawa zachwyci uczestników konferencji, a dodatkowo będzie to doskonały pretekst do nawiązania nowych kontaktów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią prezentującą nasze bary kawowe przygotowane dla naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy elastyczni, dlatego też przygotowywane przez nas stoiska mogą być dopasowane do charakteru konferencji czy spotkania.

Nasza oferta pt. ” profesjonalny mobilny barista na targi ” może zostać indywidualnie przygotowana i dopasowana do Państwa oczekiwań oraz budżetu – zapraszamy w tym celu do kontaktu – Kraków, Warszawa, Poznań , Kielce, Katowice, Łódź – to miasta w których posiadamy swoje oddziały oraz mobilne bary kawowe. Polecamy również Państwu catering kawowy na przerwy w spotkaniach biznesowych i konferencjach.

Nasze usługi świadczymy jednak na największych targach i konferencjach na terenie całej Europy m.in w Niemczech – Monachium, Frankfurt, Berlin, w Holandii – Amsterdam czy we Włoszech w Parmie . Zapraszamy do współpracy !

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

09
gru

Obsługa barmańska oraz baristyczna konferencji w centrum kongresowym ICE w Krakowie !

03
gru

Barista na targi - obsługa baristyczna wraz z pokazami baristów dla firmy ENERGA !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe