O NAS

,,Wybierz profesjonalizm, pasję i doświadczenie !
Wybierz najlepszych ! Ponad 2 000 udanych realizacji za nami !”

Założycielem firmy Bar Event Group jest Marcin Woszczyk – od 2004 r. związany z branżą gastronomiczną i hotelarską, uczestnik licznych konkursów i szkoleń. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z najlepszymi restauracjami, hotelami, firmami oraz agencjami eventowymi w całej Polsce i Europie. Jako jeden z nielicznych w branży posiada wykształcenie kierunkowe, oraz tytuł zawodowy Technik Barman-Kelner-Sommelier. Ukończył również niezliczoną ilość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Marcin Woszczyk jest profesjonalnym trenerem sztuki barmańskiej posiadającym uprawnienia pedagogiczne dla instruktorów szkolenia zawodowego.

Firma Bar Event Group rozpoczęła działalność w 2008 r. w Krakowie, od tego czasu przeszkoliliśmy setki osób w zawodach : barman , kelner, barista, sommelier .
Wykonaliśmy tysiące znakomitych drinków , aromatycznych kaw, oraz efektownych pokazów barmańskich i baristycznych podczas imprez firmowych, wesel, bankietów, targów, konferencji.

Przez cały okres działalności firma Bar Event Group miała przyjemność pracować dla prestiżowych firm, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie m.in. w Niemczech, Holandii, Francji, Belgii, Włoszech, Austrii.
Cyklicznie towarzyszymy również swoim partnerom handlowym podczas największych targów branżowych w całej Polsce, a także w Europie – m.in. targów PLMA World of Private Label w Amsterdamie, które zrzeszają 3200 producentów i dostawców z ponad 65 krajów.

Bar Event Group uczestniczy również w ekskluzywnych imprezach z udziałem gwiazd show biznesu , telewizji i polityki zapewniając niejednokrotnie obsługę barmańską i baristyczną dla wielu programów telewizyjnych , politycznych spotkań i uroczystości na najwyższym światowym szczeblu.

Sukcesywnie poszerzając swoją działalność staliśmy się również jedynym w Polsce i Europie producentem mobilnych barów w technologii „ barcase” – uruchomiliśmy sklep internetowy z naszymi mobilnymi barami pod adresem : www.barcase.pl a znak „barcase” został opatentowany i zastrzeżony w urzędzie patentowym .

W 2008r. firma Bar Event Group wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych oraz przyszłych klientów wzbogaciła swoją ofertę o profesjonalny catering kawowy dla potrzeb cateringu, biur oraz gastronomii o nazwie Coffee Event. Uruchomiliśmy również sklep internetowy z kawą oraz akcesoriami pod adresem www.coffee-event.pl .

Dzisiaj Bar Event Group to prężnie rozwijający się projekt w sektorze gastronomicznym i eventowym , łączący zarówno kształcenie adeptów sztuki barmańskiej, kelnerskiej, baristycznej z kompleksową obsługę eventów, w tym imprez firmowych, wesel, targów, konferencji w Polsce i Europie .
Obecnie posiadamy swoje odziały w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu a nazwa oraz znak towarowy BAR EVENT został opatentowany i zastrzeżony w urzędzie patentowym .

Pracownicy Bar Event Group to świetnie wyszkoleni, młodzi i pełni pasji ludzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej i cateringowej z profesjonalnym zapleczem oraz wykwalifikowanym personelem są w stanie bezproblemowo wykonać każde zlecenie.

Swoją pracą pragniemy sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom i nadać niepowtarzalny charakter każdemu miejscu i każdej imprezie przez nas obsługiwanej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

09
gru

Obsługa barmańska oraz baristyczna konferencji w centrum kongresowym ICE w Krakowie !

03
gru

Barista na targi - obsługa baristyczna wraz z pokazami baristów dla firmy ENERGA !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe