Warsztaty Barmańskie – Online

Zapraszamy do naszego wirtualnego drink baru !
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy program warsztatów barmańskich przeprowadzonych online dla firm .
Nasze warsztaty barmańskie online to doskonała alternatywa dla standardowych imprez firmowych i spotkań integracyjnych.
Każdy z uczestników warsztatów otrzyma od nas paczkę wraz ze wszystkimi produktami i akcesoriami niezbędnymi, aby uczestniczyć w warsztatach.
W przygotowanych przez nas “boxach barmańskich” znajdą Państwo m.in : profesjonalny sprzęt barmański, szkło, alkohole, syropy, likiery, softy oraz wszelkie dodatki do drinków .
Warsztaty będą transmitowane online na żywo z naszej firmy . Szczegółowy program oraz formę warsztatów ustalamy indywidualnie w zależności od ilości osób.
Mimo braku bezpośredniego kontaktu z barmanem, nie zabraknie konkursu na najlepszego drinka oraz nagród dla uczestników !

Podczas trwania warsztatów barmańskich uczestnicy nauczą się jak poprawnie przygotować zarówno tzw. standardy światowe jak: Sex on the beach, Mojito czy Pina Colada, ale również każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć swoją własną i unikalną kompozycję koktajlu !

Podczas warsztatów każdy przez chwilę stanie się barmanem oraz pozna barmańskie ABC, aby później móc wykorzystać zdobytą wiedzę i zabłysnąć przed znajomymi przygotowując ich ulubionego drinka.
Nasi barmani ujawnią tajniki pracy barmana oraz zaprezentują Państwu jak w domowych warunkach można przygotować prosto i szybko efektowne koktajle – ta wiedza naprawdę przydaje się w codziennym życiu!
Spotkanie z barmanem urozmaicą również konkursy dla uczestników z atrakcyjnymi nagrodami, które zawsze wywołują dużo emocji, radości i śmiechu !
Zapraszamy do współpracy !

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

06
wrześ

Obsługa Barów Kawowych podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach!

04
wrześ

Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy PKO LEASING !

10
gru

Warsztaty Barmańskie Online - Organizacja warsztatów barmańskich online dla firmy Allegro wraz z wysyłką paczek dla 80 osób !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe