Barista na targi Poznań

Targi to idealna okazja do promocji oferty firmy, czy nawiązania nowych kontaktów. Spraw, aby Twoje stoisko przyciągało uczestników. Pomoże w tym profesjonalny barista,  który przygotuje najwyższej jakości kawę dla Twoich gości.

Kawa na targi to oferta skierowana specjalnie dla potrzeb stoisk targowych. Podczas imprezy nasz mobilny barista serwował będzie pyszną kawę dla Twoich klientów i partnerów. Filiżanka aromatycznej, pysznej kawy sprzyja nawiązaniu kontaktów, zaskocz więc klientów swojego stoiska! Gwarantujemy, że wynajęcie na targi mobilnego baru kawowego wraz z usługami baristy przykuje uwagę i wyróżni Cię na tle innych stoisk.

Barista na targi to świetna forma promocji. Dlaczego? Aromat kawy unoszący się wokół skusi niejednego konesera tego napoju. Dodatkowo obsługa gości przez baristę w stylu latte art jest niezwykle efektowną formą serwowania kawy, która przyciąga uwagę i zachwyca swoją formą. Barista tworzy w filiżance prawdziwe dzieło sztuki!  Skuteczną formą reklamy jaką możemy zaoferować są kubki na kawę z logo firmy. Dzięki nim Twoja firma stanie się widoczna na całym obszarze, jaki obejmują targi. Nasz barista umieści logo również na powierzchni kawy. Znak Twojej firmy może widnieć również na froncie naszego baru.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o samej kawie. Zawsze oferujemy ziarna najwyższej jakości z najlepszych światowych palarni. Barista serwuje obszerne menu kaw w stylu latte art. Nasz mobilny bar kawowy z profesjonalną obsługą to gwarancja sukcesu Twojego stoiska! Oferujemy pełne wyposażenie. Dysponujemy najlepszymi ekspresami, które wedle preferencji klienta montujemy na stoisku lub na naszym mobilnym barze. To od Ciebie zależy jak zorganizowany będzie Twój bar kawowy .

Nasze usługi zawsze konfigurujemy indywidualnie według budżetu i oczekiwań klienta. Barista na targi w Poznaniu to profesjonalna obsługa, najlepsza i efektownie serwowana kawa oraz skuteczna forma promocji. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Posiadamy niezbędne doświadczenie w obsłudze tego typu imprez. Nasze usługi świadczyliśmy nie tylko w kraju, ale i za granicą. Na swoim koncie mamy obsługę stoisk targowych w Niemczech, Holandii, czy Włoszech. Nasza świeżo palona kawa jest najwyższej jakości. Starannie wybieramy tylko najlepsze gatunki ziaren, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.  Nasi bariści to profesjonaliści, dla których praca jest wielką pasją. Przygotują pyszną kawę, podzielą sie swoją wiedzą na temat czarnego napoju, przeprowadzą atrakcyjne pokazy parzenia kawy. To właściwi ludzie w odpowiednim miejscu!

Nie wiesz jak przyciągnąć gości do swojego stoiska targowego? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci dedykowaną ofertę.

Bar-Event Group – Barista na Targi Poznań

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

20
cze

Barista na targi - Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy NORDEA w Gdyni !

15
cze

Barista na targi - obsługa stoiska targowego dla firmy ENERGA w Warszawie !

02
cze

Mobilne bary kawowe wraz z obsługą baristyczną podczas konferencji DEVOXX POLAND 2023 w Krakowie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe