Catering kawowy

– profesjonalny catering na przerwy kawowe

Spotkania biznesowe, zamknięte imprezy, targi, szkolenia, konferencje – wszystkie te wydarzenia stają się idealnymi miejscami do zaserwowania Państwa gościom najlepszej jakości kawy, uzyskanej z najszlachetniejszych ziaren.

Przerwy kawowe to zazwyczaj ciasteczka, kanapki i inne przekąski, a przede wszystkim napoje: woda, soki, herbata i kawa. Warto zadbać o to, by aromat i smak kawy zachwycił uczestników, pozwolił im się zrelaksować i przygotować na dalszą część spotkania.

Przerwa kawowa ma bardzo duże znaczenie szczególnie w środowiskach biznesowych. W czasie jej trwania  często podpisuje się ważne umowy, negocjuje warunki, omawia najważniejsze kwestie, zacieśnia znajomości, albo nawiązuje nowe, przyszłościowe kontakty.
Z tego powodu – w służbie biznesu – oferujemy profesjonalny catering kawowy oraz obsługę w wykonaniu najlepszych baristów latte art na wszelkiego rodzaju wydarzeniach.

Zapewniamy kompleksową obsługę baristów, którzy przygotują dla Państwa perfekcyjne  espresso, finezyjne cappucino czy orzeźwiającą cafe frappe  zgodnie z światowymi trendami wykorzystując technikę latte art.
Kawy w naszej ofercie to mieszanki najwyższej jakości najszlachetniejszych ziaren kawowca. Wszystkie kawy sprowadzamy osobiście i bezpośrednio z najlepszych włoskich palarni, w tym z najstarszej włoskiej palarni Bontadi Coffee z 1790 r.!

Dbamy o to, aby nasze mobilne kawiarnie przyciągały nie tylko wyśmienitą i aromatyczną kawą, ale również wyglądem i  niepowtarzalną atmosferą. Z nami przerwy kawowe nabiorą wyjątkowego klimatu.

W ramach usługi zapewniamy w pełni wyposażony bar kawowy w tym m.in: profesjonalne  ekspresy ciśnieniowe, kubki z logotypem Klienta, kawę świeżo paloną bezpośrednio z najlepszych włoskich i polskich palarni, syropy i niezwykłe dodatki do kaw.

Polecamy także usługę barista na targi. Świeżo parzona kawa to doskonały dodatek do konferencji i spotkań biznesowych dla firm.

W ramach usługi zapewniamy usługi cateringowe z pełnym wyposażeniem baru kawowego, a w tym m.in : profesjonalne  ekspresy ciśnieniowe, kubki z logotypem Klienta, kawę świeżo paloną bezpośrednio z najlepszych włoskich palarni, syropy i niezwykłe dodatki do kaw.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć z naszych realizacji.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

09
gru

Obsługa barmańska oraz baristyczna konferencji w centrum kongresowym ICE w Krakowie !

03
gru

Barista na targi - obsługa baristyczna wraz z pokazami baristów dla firmy ENERGA !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe