Catering kawowy

– profesjonalny catering na przerwy kawowe

Spotkania biznesowe, zamknięte imprezy, targi, szkolenia, konferencje – wszystkie te wydarzenia stają się idealnymi miejscami do zaserwowania Państwa gościom najlepszej jakości kawy, uzyskanej z najszlachetniejszych ziaren.

Przerwy kawowe to zazwyczaj ciasteczka, kanapki i inne przekąski, a przede wszystkim napoje: woda, soki, herbata i kawa. Warto zadbać o to, by aromat i smak kawy zachwycił uczestników, pozwolił im się zrelaksować i przygotować na dalszą część spotkania.

Przerwa kawowa ma bardzo duże znaczenie szczególnie w środowiskach biznesowych. W czasie jej trwania  często podpisuje się ważne umowy, negocjuje warunki, omawia najważniejsze kwestie, zacieśnia znajomości, albo nawiązuje nowe, przyszłościowe kontakty.
Z tego powodu – w służbie biznesu – oferujemy profesjonalny catering kawowy oraz obsługę w wykonaniu najlepszych baristów latte art na wszelkiego rodzaju wydarzeniach.

Zapewniamy kompleksową obsługę baristów, którzy przygotują dla Państwa perfekcyjne  espresso, finezyjne cappucino czy orzeźwiającą cafe frappe  zgodnie z światowymi trendami wykorzystując technikę latte art.
Kawy w naszej ofercie to mieszanki najwyższej jakości najszlachetniejszych ziaren kawowca. Wszystkie kawy sprowadzamy osobiście i bezpośrednio z najlepszych włoskich palarni, w tym z najstarszej włoskiej palarni Bontadi Coffee z 1790 r.!

Dbamy o to, aby nasze mobilne kawiarnie przyciągały nie tylko wyśmienitą i aromatyczną kawą, ale również wyglądem i  niepowtarzalną atmosferą. Z nami przerwy kawowe nabiorą wyjątkowego klimatu.

W ramach usługi zapewniamy w pełni wyposażony bar kawowy w tym m.in: profesjonalne  ekspresy ciśnieniowe, kubki z logotypem Klienta, kawę świeżo paloną bezpośrednio z najlepszych włoskich i polskich palarni, syropy i niezwykłe dodatki do kaw.

Polecamy także usługę barista na targi. Świeżo parzona kawa to doskonały dodatek do konferencji i spotkań biznesowych dla firm.

W ramach usługi zapewniamy usługi cateringowe z pełnym wyposażeniem baru kawowego, a w tym m.in : profesjonalne  ekspresy ciśnieniowe, kubki z logotypem Klienta, kawę świeżo paloną bezpośrednio z najlepszych włoskich palarni, syropy i niezwykłe dodatki do kaw.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zdjęć z naszych realizacji.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

25
maj

Barista na targi Warszawa - Obsługa baristyczna targów Battery Forum 2024 w Nadarzynie!

15
maj

Obsługa mobilnych barów kawowych podczas otwarcia sklepów INTERMARCHE w Zielonej Górze!

15
maj

Barista na targi Poznań - Obsługa baristyczna targów IMPACT 2024

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe