Bary lodowe i rzeźby lodowe

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego baru z lodu, wraz z montażem oraz demontażem .

Dzięki specjalnej technologii nasz lód jest idealnie przezroczysty, a bar lodowy utrzymuje się w nienaruszonym stanie od 8, nawet do 12 godzin.
Bar z lodu montowany jest w specjalnej kuwecie odprowadzającej wodę i odpowiednio oświetlony, dlatego bez problemu może być montowany zarówno na wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu.

Dodatkiem do baru lodowego mogą być nalewaki służące do serwowania alkoholu, kieliszki do koktajli, szkło, rzeźba lodowa z logotypem Klienta, a wszystko to wykonane 100% z lodu !

Idealnym dopełnieniem naszych barów lodowych będzie profesjonalna obsługa barmańska i pokaz barmański w stylu flair, wraz z efektami pirotechnicznymi. Połączenie lodu, ognia oraz latających w powietrzu butelek to niezapomniane show, które wprawi w zachwyt wszystkich uczestników przyjęcia !

Istnieje również możliwość wygrawerowania logo oraz zatopienia w barze lodowym  lub w osobno stojącej rzeźbie lodowej wszelkich produktów Państwa firmy,  lub w przypadku przyjęcia weselnego – imion Państwa Młodych !

Zatopione w bryłach lodu logo firmy lub produkty, które będziecie Państwo wprowadzać na rynek na długo pozostaną w pamięci Państwa klientów.
Efektowne bary lodowe oraz rzeźby lodowe  to niezapomniana atrakcja na targi, konferencje, imprezy firmowe oraz przyjęcia weselne !
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą .

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

09
gru

Obsługa barmańska oraz baristyczna konferencji w centrum kongresowym ICE w Krakowie !

03
gru

Barista na targi - obsługa baristyczna wraz z pokazami baristów dla firmy ENERGA !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe