Warsztaty barmańskie

– Wieczór z Barmanem

Podczas tego wieczoru, oprócz pokazu barmańskiego w stylu flair, nasi barmani przeprowadzą dla uczestników spotkania warsztaty barmańskie – zaprezentowane zostaną efektowne barmańskie sztuczki, oraz nowoczesne i niestandardowe sposoby przyrządzania drinków.

Podczas trwania warsztatów barmańskich Państwa goście nauczą się jak poprawnie przygotować zarówno tzw. standardy światowe jak: Sex on the beach, Mojito, Pina Colada, Tequila Sunrise, Blue Lagoon, Long Island Iced Tea, ale również każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć swoją własną i unikalną kompozycję koktajlu – oczywiście z pomocą naszych barmanów !

Podczas spotkania każdy przez chwile może stać się barmanem, poznać barmańskie ABC, aby później móc wykorzystać wiedzą zdobytą na naszych warsztatach i zabłysnąć przed znajomymi przygotowując ich ulubionego drinka.
Barmani przedstawią tajniki pracy za barem połączone z prezentacją wybranych drinków i alkoholi – zaprezentują Państwu jak w domowych warunkach można przygotować prosto i efektownie koktajle – ta wiedza naprawdę przydaje się w życiu!

Wieczór urozmaicą również konkursy barmańskie dla uczestników z atrakcyjnymi nagrodami, które zawsze wywołują dużo emocji, radości i śmiechu.

Wieczór z barmanem w formie warsztatów barmańskich to najlepszy wybór na imprezy integracyjne, bankiety firmowe, jubileusze i wiele innych okazji na których rozrywka i dobra zabawa gości jest najważniejsza

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

20
cze

Barista na targi - Obsługa baristyczna stoiska targowego dla firmy NORDEA w Gdyni !

15
cze

Barista na targi - obsługa stoiska targowego dla firmy ENERGA w Warszawie !

02
cze

Mobilne bary kawowe wraz z obsługą baristyczną podczas konferencji DEVOXX POLAND 2023 w Krakowie !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe