Warsztaty barmańskie

– Wieczór z Barmanem

Podczas tego wieczoru, oprócz pokazu barmańskiego w stylu flair, nasi barmani przeprowadzą dla uczestników spotkania warsztaty barmańskie – zaprezentowane zostaną efektowne barmańskie sztuczki, oraz nowoczesne i niestandardowe sposoby przyrządzania drinków.

Podczas trwania warsztatów barmańskich Państwa goście nauczą się jak poprawnie przygotować zarówno tzw. standardy światowe jak: Sex on the beach, Mojito, Pina Colada, Tequila Sunrise, Blue Lagoon, Long Island Iced Tea, ale również każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć swoją własną i unikalną kompozycję koktajlu – oczywiście z pomocą naszych barmanów !

Podczas spotkania każdy przez chwile może stać się barmanem, poznać barmańskie ABC, aby później móc wykorzystać wiedzą zdobytą na naszych warsztatach i zabłysnąć przed znajomymi przygotowując ich ulubionego drinka.
Barmani przedstawią tajniki pracy za barem połączone z prezentacją wybranych drinków i alkoholi – zaprezentują Państwu jak w domowych warunkach można przygotować prosto i efektownie koktajle – ta wiedza naprawdę przydaje się w życiu!

Wieczór urozmaicą również konkursy barmańskie dla uczestników z atrakcyjnymi nagrodami, które zawsze wywołują dużo emocji, radości i śmiechu.

Wieczór z barmanem w formie warsztatów barmańskich to najlepszy wybór na imprezy integracyjne, bankiety firmowe, jubileusze i wiele innych okazji na których rozrywka i dobra zabawa gości jest najważniejsza

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

09
gru

Obsługa barmańska oraz baristyczna konferencji w centrum kongresowym ICE w Krakowie !

03
gru

Barista na targi - obsługa baristyczna wraz z pokazami baristów dla firmy ENERGA !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe