Manager Gastronomii

Szanowni Państwo. Przedstawiamy PIERWSZY W POLSCE kurs związany z tematyką zarządzania w gastronomii. Jest to kompleksowe szkolenie dla managerów pracujących w hotelach, restauracjach, klubach, pubach. Każdy z nas wie jak istotną rolę w/w instytucjach spełnia, dobrze wyszkolona, profesjonalna kadra kierownicza. Dlatego też po dogłębnej analizie rynku stworzyliśmy ten oto produkt, który zawiera elementy prawno-ekonomiczne, psychologiczne, kulturowe oraz specjalistyczne przedmioty związane z obsługą konsumenta, oraz sztukami gastronomicznymi.
Program został opracowany przez zespół osób zajmujących się na co dzień różnymi, lecz spokrewnionymi dziedzinami. Kurs ten jest skierowany do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych w branży horeca, jak również dla osób chcących zdobyć nowy, atrakcyjny, dobrze płatny zawód oraz osób, które liczą na szybki awans w swoim zakładzie pracy.

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

11
lut

Event Integracyjny Online - Warsztaty Barmańskie Online dla firmy British American Tobacco!

20
gru

Pokazy Baristyczne w Galerii Awangarda w Bartoszycach!

10
gru

Warsztaty Barmańskie Online - Organizacja warsztatów barmańskich online dla firmy Allegro wraz z wysyłką paczek dla 80 osób !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe