Mobilne bary kawowe na targi / eventy

Mobilne bary kawowe to świetne rozwiązanie jeśli pragną Państwo wyróżnić swoje stoisko na targach, konferencji,  czy też serwować wyśmienitą kawę podczas imprezy firmowej lub przyjęcia weselnego.
Specjalnie na Państwa życzenie, mobilne bary kawowe mogą zostać opatrzone logo Państwa firmy, aby stanowisko było niepowtarzalne i atrakcyjne dla przyszłych kontrahentów.
Logotyp Państwa firmy umieścimy nie tylko na barze, ale również na powierzchni kawy, kubkach do kawy, a nawet na fartuchu baristy !

Posiadamy największy wybór mobilnych  barów kawowych w Polsce !
Dzięki mobilności barów nasza oferta może być dostępna praktycznie wszędzie.

Serwujemy wiele rodzajów kaw, uzyskanych z najwyższej jakości najszlachetniejszych ziaren kawowca, wraz z niezwykłymi dodatkami smakowymi.
Wszystkie kawy sprowadzamy osobiście i bezpośrednio z najlepszych włoskich palarni, w tym z najstarszej włoskiej palarni Bontadi Coffee z 1790 r. ! 

Nasi bariści to świetnie wyszkoleni, młodzi i pełni pasji ludzie, którzy w zwykłej filiżance kawy, rysując na jej powierzchni mlekiem wyczarują magiczny i niepowtarzalny świat.
Dbamy o to, aby nasze mobilne kawiarnie przyciągały wyglądem, przyjemną i niepowtarzalną atmosferą oraz wyśmienitą kawą.

Mobilne bary kawowe to ekskluzywna oprawa wszelkich konferencji, targów, spotkań biznesowych ”drzwi otwartych”, a także przyjęć weselnych .

Pozwólcie Państwo zachwycić się smakiem i aromatem serwowanych przez nas kaw.

Zaufali nam

Aktualności

20-26
mar

Obsługa baristyczna oraz barmańska stoisk targowych w WIEDNIU oraz w BRNIE !

9
mar

Obsługa mobilnych barów kawowych podczas targów MEBLE POLSKA 2018 w Poznaniu!

7
mar

Obsługa baristyczna 8 stoisk targowych podczas targów PSB 2018 w Kielcach !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe