Drink Bar na Wesele

Efektowny drink bar na wesele, pełen niebagatelnych smaków, nieszablonowych drinków oraz obsługiwany przez profesjonalnych barmanów – pasjonatów !  To nasza propozycja dla par, które chcą podnieść prestiż swojego przyjęcia weselnego oraz marzą, aby ta jedyna, najbardziej wyjątkowa noc w życiu stała się niezapomnianym przyjęciem, które będzie wspominane przez długie lata.

Nasz mobilny drink bar na wesele – Exclusive Wedding Bar,  to nie tylko ekskluzywny i przykuwający uwagę gości bar z efektownym białym skórzanym pikowaniem, podświetlony i zaopatrzony w profesjonalny sprzęt, ale  przede wszystkim profesjonalni barmani  ! Barmani pracujący w efektownym stylu flair i potrafiący z pasją  przyrządzić wyśmienite  i zaskakujące zarówno dla oka jak i dla podniebienia drinki.

Przywiązujemy dużą wagę, aby drinki nie tyko znakomicie smakowały, ale także przyciągały wzrok gości weselnych finezyjnymi dekoracjami ze świeżych owoców.
Hitem każdego wesela są nasze drinki z kategorii ” fantazja barmana ” , wówczas na oczach gości zostaje stworzony całkowicie nowy koktajli, dopasowany w 100% do wymagań i oczekiwań Państwa gości w danej sytuacji – np. drink pod kolor sukienki !  lub pod kolor krawata ! Jest to doskonała pozycja w menu dla niezdecydowanych w wyborze koktajlu gości weselnych.
Serwujemy także kolorowe, bezalkoholowe koktajle dla najmłodszych uczestników przyjęcia!

Profesjonalne przygotowanie

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze weselnego drink baru Państwo Młodzi nie muszą się w zupełności martwić o zakup alkoholi i dodatków – na Państwa życzenie wszystko zakupimy i dowieziemy na miejsce przyjęcia. W ofercie naszego weselnego drink baru znajdują się najwyższej jakości produkty , a także wszystkie  niezbędne akcesoria do drinków oraz profesjonalny sprzęt barmański .

Skorzystanie z naszej oferty “Drink bar na wesele” to pewność, że wszyscy goście będą usatysfakcjonowani przygotowanymi efektownie koktajlami, a Państwa wesele będzie nie zapomniane przez długie lata !

Zaufali nam

volvo
auchan
rainbow
infiniti
koło
castorama
lexus
leroy-merlin
eurobank
mercedes-benz
ikea
mitsubishi
orlen
panasonic
pko
pzu
play
samsung
santander
shell
solaris
sony
total
tp
bols
radio zet
bmw
lidl
allegro
lee
intel

Aktualności

3-7
Paź

Obsługa baristyczna oraz barmańska 4 stoisk targowych podczas targów WARSAW HOME 2018 !

1-4
paź

Obsługa mobilnych barów kawowych oraz pokazy baristów podczas targów POLAGRA 2018 w POZNANIU .

18-21
wrz

Obsługa baristyczna podczas targów transportu INNO TRANS 2018 w BERLINIE !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe