Warsztaty barmańskie

– Wieczór z Barmanem

Podczas tego wieczoru, oprócz pokazu barmańskiego w stylu flair, nasi barmani przeprowadzą dla uczestników spotkania warsztaty barmańskie – zaprezentowane zostaną efektowne barmańskie sztuczki, oraz nowoczesne i niestandardowe sposoby przyrządzania drinków.

Podczas trwania warsztatów barmańskich Państwa goście nauczą się jak poprawnie przygotować zarówno tzw. standardy światowe jak: Sex on the beach, Mojito, Pina Colada, Tequila Sunrise, Blue Lagoon, Long Island Iced Tea, ale również każdy z uczestników będzie miał za zadanie stworzyć swoją własną i unikalną kompozycję koktajlu – oczywiście z pomocą naszych barmanów !

Podczas spotkania każdy przez chwile może stać się barmanem, poznać barmańskie ABC, aby później móc wykorzystać wiedzą zdobytą na naszych warsztatach i zabłysnąć przed znajomymi przygotowując ich ulubionego drinka.
Barmani przedstawią tajniki pracy za barem połączone z prezentacją wybranych drinków i alkoholi – zaprezentują Państwu jak w domowych warunkach można przygotować prosto i efektownie koktajle – ta wiedza naprawdę przydaje się w życiu!

Wieczór urozmaicą również konkursy barmańskie dla uczestników z atrakcyjnymi nagrodami, które zawsze wywołują dużo emocji, radości i śmiechu.

Wieczór z barmanem w formie warsztatów barmańskich to najlepszy wybór na imprezy integracyjne, bankiety firmowe, jubileusze i wiele innych okazji na których rozrywka i dobra zabawa gości jest najważniejsza

Zaufali nam

Aktualności

19-26
paź

Obsługa baristyczna stoiska firmy SOLARIS podczas targów Bus World Europe 2017 w BELGII !

18
paź

Obsługa baristyczna dla firmy WOSEBA podczas Europejskiego Kongresu Przedsiębiorców w Katowicach !

13
wrze

Obsługa barmańska oraz baristyczna targów SOFAB 2017 w Poznaniu.

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe