O NAS

 ,,Wybierz profesjonalizm, pasję i doświadczenie !
Wybierz najlepszych ! Ponad 2 000 udanych realizacji za nami !”

Założycielem firmy Bar Event Group  jest Marcin Woszczyk – od 2004 r. związany z branżą gastronomiczną i hotelarską, uczestnik licznych konkursów i szkoleń. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z najlepszymi restauracjami, hotelami, firmami oraz agencjami eventowymi w całej Polsce i Europie. Jako jeden z nielicznych w branży posiada wykształcenie kierunkowe, oraz  tytuł zawodowy Technik Barman-Kelner-Sommelier.  Ukończył również niezliczoną ilość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Marcin Woszczyk jest profesjonalnym trenerem sztuki barmańskiej posiadającym uprawnienia pedagogiczne dla instruktorów szkolenia zawodowego.

Firma Bar Event  Group rozpoczęła działalność w 2008 r. w Krakowie, od tego czasu przeszkoliliśmy setki osób w zawodach : barman , kelner, barista, sommelier .
Wykonaliśmy tysiące znakomitych drinków , aromatycznych kaw, oraz efektownych  pokazów barmańskich i baristycznych podczas imprez firmowych, wesel, bankietów, targów, konferencji.

Przez cały okres działalności firma Bar Event Group miała przyjemność pracować dla prestiżowych firm, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie m.in. w Niemczech, Holandii, Francji, Belgii, Włoszech, Austrii.
Cyklicznie towarzyszymy również swoim partnerom handlowym podczas największych targów branżowych w całej Polsce, a także w Europie –  m.in. targów PLMA World of Private Label w Amsterdamie, które zrzeszają 3200 producentów i dostawców z ponad 65 krajów.

Bar Event Group uczestniczy  również w ekskluzywnych imprezach z udziałem gwiazd show biznesu , telewizji i polityki zapewniając  niejednokrotnie obsługę barmańską i baristyczną dla wielu programów telewizyjnych , politycznych spotkań i uroczystości na najwyższym światowym szczeblu.

Sukcesywnie poszerzając swoją działalność staliśmy się również jedynym w Polsce i Europie producentem mobilnych barów w technologii „ barcase” – uruchomiliśmy sklep internetowy z naszymi mobilnymi barami pod adresem :  www.barcase.pl    a znak „barcase” został opatentowany i zastrzeżony w urzędzie patentowym .

W 2008r. firma Bar Event  Group wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych oraz przyszłych klientów wzbogaciła swoją ofertę o profesjonalny catering kawowy dla potrzeb cateringu, biur oraz gastronomii o nazwie Coffee Event. Uruchomiliśmy również sklep internetowy z kawą oraz akcesoriami pod adresem www.coffee-event.pl .

Dzisiaj Bar Event Group to prężnie rozwijający się projekt w sektorze gastronomicznym i eventowym , łączący zarówno kształcenie adeptów sztuki barmańskiej, kelnerskiej, baristycznej z kompleksową obsługę eventów, w tym imprez firmowych, wesel, targów, konferencji w Polsce i Europie .
Obecnie posiadamy swoje odziały w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu a nazwa oraz znak towarowy BAR EVENT został opatentowany i zastrzeżony w urzędzie patentowym .

Pracownicy Bar Event Group to świetnie wyszkoleni, młodzi i pełni pasji ludzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej i cateringowej z  profesjonalnym zapleczem oraz wykwalifikowanym personelem są w stanie bezproblemowo wykonać każde zlecenie.

Swoją pracą pragniemy sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom i nadać niepowtarzalny charakter każdemu miejscu i każdej imprezie przez nas obsługiwanej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaufali nam

Aktualności

19-26
paź

Obsługa baristyczna stoiska firmy SOLARIS podczas targów Bus World Europe 2017 w BELGII !

18
paź

Obsługa baristyczna dla firmy WOSEBA podczas Europejskiego Kongresu Przedsiębiorców w Katowicach !

13
wrze

Obsługa barmańska oraz baristyczna targów SOFAB 2017 w Poznaniu.

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe