Bary lodowe i rzeźby lodowe

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego baru z lodu, wraz z montażem oraz demontażem .

Dzięki specjalnej technologii nasz lód jest idealnie przezroczysty, a bar lodowy utrzymuje się w nienaruszonym stanie od 8, nawet do 12 godzin.
Bar z lodu montowany jest w specjalnej kuwecie odprowadzającej wodę i odpowiednio oświetlony, dlatego bez problemu może być montowany zarówno na wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu.

Dodatkiem do baru lodowego mogą być nalewaki służące do serwowania alkoholu, kieliszki do koktajli, szkło, rzeźba lodowa z logotypem Klienta, a wszystko to wykonane 100% z lodu !

Idealnym dopełnieniem naszych barów lodowych będzie profesjonalna obsługa barmańska i pokaz barmański w stylu flair, wraz z efektami pirotechnicznymi. Połączenie lodu, ognia oraz latających w powietrzu butelek to niezapomniane show, które wprawi w zachwyt wszystkich uczestników przyjęcia !

Istnieje również możliwość wygrawerowania logo oraz zatopienia w barze lodowym  lub w osobno stojącej rzeźbie lodowej wszelkich produktów Państwa firmy,  lub w przypadku przyjęcia weselnego – imion Państwa Młodych !

Zatopione w bryłach lodu logo firmy lub produkty, które będziecie Państwo wprowadzać na rynek na długo pozostaną w pamięci Państwa klientów.
Efektowne bary lodowe oraz rzeźby lodowe  to niezapomniana atrakcja na targi, konferencje, imprezy firmowe oraz przyjęcia weselne !
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą .

Zaufali nam

Aktualności

14-15
sty

Obsługa baristyczna dla firmy Volkswagen podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie !

8-13
sty

Obsługa baristyczna oraz barmańska targów Techtextil 2018 w FRANKFURCIE NAD MENEM !

1
sty

Obsługa barmańska Balów Sylwestrowych - Warszawa, Zakopane, Kraków !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe