Drink Bar na Wesele - Bar Event

Drink Bar na Wesele

Efektowny drink bar na wesele, pełen niebagatelnych smaków, nieszablonowych drinków oraz obsługiwany przez profesjonalnych barmanów – pasjonatów !  To nasza propozycja dla par, które chcą podnieść prestiż swojego przyjęcia weselnego oraz marzą, aby ta jedyna, najbardziej wyjątkowa noc w życiu stała się niezapomnianym przyjęciem, które będzie wspominane przez długie lata.

Nasz mobilny drink bar na wesele – Exclusive Wedding Bar,  to nie tylko ekskluzywny i przykuwający uwagę gości bar z efektownym białym skórzanym pikowaniem, podświetlony i zaopatrzony w profesjonalny sprzęt, ale  przede wszystkim profesjonalni barmani  ! Barmani pracujący w efektownym stylu flair i potrafiący z pasją  przyrządzić wyśmienite  i zaskakujące zarówno dla oka jak i dla podniebienia drinki.

Przywiązujemy dużą wagę, aby drinki nie tyko znakomicie smakowały, ale także przyciągały wzrok gości weselnych finezyjnymi dekoracjami ze świeżych owoców.
Hitem każdego wesela są nasze drinki z kategorii ” fantazja barmana ” , wówczas na oczach gości zostaje stworzony całkowicie nowy koktajli, dopasowany w 100% do wymagań i oczekiwań Państwa gości w danej sytuacji – np. drink pod kolor sukienki !  lub pod kolor krawata ! Jest to doskonała pozycja w menu dla niezdecydowanych w wyborze koktajlu gości weselnych.
Serwujemy także kolorowe, bezalkoholowe koktajle dla najmłodszych uczestników przyjęcia!

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze weselnego drink baru Państwo Młodzi nie muszą się w zupełności martwić o zakup alkoholi i dodatków – na Państwa życzenie wszystko zakupimy i dowieziemy na miejsce przyjęcia. W ofercie naszego weselnego drink baru znajdują się najwyższej jakości produkty , a także wszystkie  niezbędne akcesoria do drinków oraz profesjonalny sprzęt barmański .

Skorzystanie z naszej oferty „Drink bar na wesele” to pewność, że wszyscy goście będą usatysfakcjonowani przygotowanymi efektownie koktajlami, a Państwa wesele będzie nie zapomniane przez długie lata !

Zaufali nam

Aktualności

5-6
czer

Obsługa baristyczna oraz barmańska dla firmy SANTANDER podczas Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodowych 2018!

21-25
maj

Obsługa mobilnych barów kawowych oraz pokazy baristów podczas targów SPS IPC DRIVES w PARMIE we WŁOSZECH !

4-7
czer

Obsługa barmańska podczas targów MACHTOOL 2018 w POZNANIU.

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe