Barista na targi – kawa na targi i eventy

– efektowna obsługa baristyczna stoiska targowego 

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę profesjonalnego baristy na targi oraz konferencje.

Oferta ” barista na targi ” obejmuje wynajęcie ekspresu wraz z efektowną obsługa baristyczną  latte art na najwyższym poziomie – jest to doskonała możliwość, by zaprezentować  ofertę Państwa firmy jeszcze większej rzeszy odbiorców.
Zwiedzający targi, chętnie zatrzymają się – zwabieni zapachem aromatycznego naparu. Następnie wędrują dalej z kubkiem kawy, na którym widnieje Państwa logotyp, jednocześnie reklamując Państwa firmę na obszarze całych targów, a nie tylko w obrębie stoiska . Wszystko to sprawia, iż kawa na targi jest idealnym dopełnieniem Państwa stoiska targowego.

Tworzymy nie tylko wyśmienitą kawę w efektownym stylu latte art, ale także doskonałą atmosferę na stoisku targowym !
Możemy także zaprosić Państwa gości odwiedzających stoisko targowe  do uczestnictwa w przygotowaniu kawy, zdradzając część sekretów zawodu. Takie rozwiązania sprawiają, że stoisko ożywa i zostaje otoczone widzami, którzy chętnie przypatrują się temu, co się na nim dzieje. W tym czasie personel stoiska ma otwartą drogę do nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami !

Każda filiżanka kawy przygotowana przez naszego baristę na targi to prawdziwe dzieło sztuki ! Mistrzowie Bariści pracując w stylu latte art. zachowują światowe standardy WBC ( World Barista Championship ).  Serwowanych jest  wiele rodzajów kaw,  uzyskanych z najwyższej jakości ziaren, wraz z niezwykłymi dodatkami smakowymi .

Na Państwa życzenie przygotujemy:
 Bar Kawowy z logotypem na froncie !
 Logo Państwa firmy na powierzchni kawy !
 Spersonalizowane kubki do kawy z logo !
 Fartuch baristy z Państwa logotypem !

Nasza oferta pt. ” profesjonalny barista na targi ” może zostać indywidualnie przygotowana i dopasowana do Państwa oczekiwań oraz budżetu – zapraszamy w tym celu do kontaktu – Kraków, Warszawa, Poznań , Kielce, Katowice, Łódź – to miasta w których posiadamy swoje oddziały oraz mobilne bary kawowe.
Nasze usługi świadczymy jednak na największych targach i konferencjach na terenie całej Europy m.in w Niemczech – Monachium, Frankfurt, Berlin, w Holandii – Amsterdam czy we Włoszech w Parmie . Zapraszamy do współpracy !

Zaufali nam

Aktualności

14-15
sty

Obsługa baristyczna dla firmy Volkswagen podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie !

8-13
sty

Obsługa baristyczna oraz barmańska targów Techtextil 2018 w FRANKFURCIE NAD MENEM !

1
sty

Obsługa barmańska Balów Sylwestrowych - Warszawa, Zakopane, Kraków !

Kontakt

  • ...
  • kontakt@bar-event.pl

Działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

  • Formularz kontaktowy

Oddziały

...
  • Dane adresowe